Jak działamy

Integrujemy sterowanie

Masz kręgielnię z nowoczesnym systemem sterowania tzw. (scoringiem) - łączymy system rezerwacji z Twoim sterowaniem i nie musisz męczyć się z wpisywaniem imion graczy. Teraz sam gracz zrobi to sam ze swojego telefonu lub komputera. Zaoszczędzisz czas a Twój pracownik przygotuje np. napoje dla Gości zamiast stać przy recepcji wpisując imiona graczy na tory. Aktualizujemy sterowanie w starszych typach kręgielni. Zapytaj nas czy da się to wykonać u Ciebie. Uwaga dla hoteli lub dużych obiektów mamy ofertę podłączenia 2 lub 3 panelu do zarządzania aby można było prowadzić podgląd lub sterować kalendarzem  i innymi funkcjami z innego np. zacisznego miejsca w biurze a nie recepcji czy baru gdzie z reguły panuje duży ruch i nie można w spokoju zająć się rozliczeniami.

Podłączamy szybkie płatności

Platforma kregle24.pl oparta jest na natychmiastowych płatnościach w systemie przelewy24. Każdy Gość po wybraniu z kalendarza pasującego mu terminu - akceptuje go a następnie dokonuje płatności za pomocą platformy przelewy24 i po dokonaniu płatności dostaje powiadomienie o dokonanej rezerwacji. Teraz może już spokojnie wysłać do kręgielni swoje imiona, rozmiary butów i inne życzenia. Jak przyjdzie na umówiony termin wszystko na niego czeka i może zacząć grać bez stania przy recepcji w kolejce do wpisania imion, otrzymania butów a nawet zaznaczenia iż będą grały dzieci. Bandy same się podniosą czekając na małych graczy. Na bilardach zapali się światło aby zacząć grać.

Opłaty za korzystanie z platformy kregle24.pl

Oferujemy 2 podstawowe warianty korzystania z systemu rezerwacji:
Wariant 1: rezerwacje On-line + płatności On-line
opłata 50 zł + VAT za każdy tor / miesięcznie x ilość torów
opłata 100 zł + VAT za rezerwacje całej strefy bilardów / miesięcznie
opłata 100 zł + VAT za rezerwacje całej strefy grupowej np. sali zabaw /miesięcznie

Wariant 2: rezerwacje On-line + płatności On-line + serwis On-Line + integracja sterowania + zakupy w www.bowlingshop.pl z rabatem
opłata 1,22 zł + VAT za każdą rezerwację
opłata 50 zł + VAT za rezerwacje całej strefy grupowej np. sali zabaw /miesięcznie

Szybkie płatności

Platforma kregle24.pl jest połączona z operatorem płatności Przelewy24.pl. Umożliwia to dokonywanie natychmiastowych płatności za dokonywaną rezerwację. Nasz system jest tak skonfigurowany aby osoba chętna zarezerwować grę na kręgielni lub bilard bądź dodać jeszcze inną usługę mogła ją wybrać z kalendarza kręgielni a następnie poprzez połączenie On-line z własnego telefony lub komputera przejść do zakładki płatności i ją dokonać w czasie rzeczywistym. Po dokonaniu płatności zostaje powiadomiona o dokonanej płatności oraz terminie wykonanej rezerwacji. Otrzymuje również link do do dodatkowych usług jeśli je wybrała i może wpisać np. imiona graczy czy podać ilość butów oraz ich rozmiary itp. System zadba już sam aby wszystkie dane zostały przekazane na kręgielnię a zamówione usługi czekały o godzinie dokonanej rezerwacji na swoich Gości.
Kręgielnia otrzymuje pełen pakiet informacji o dokonanej rezerwacji i jej zakresie oraz bank realizuje przelew na konto kręgielni zgodnie z umową na realizację szybkich płatności.